| Reddfox a întrebat:

Se merita sa achizitionez acel sistem de gaming Viking, care e pe Pc Garage?
In cate fps-uri va merge outlast 2, si alte jocuri aparute recent?

Răspuns Câştigător
| MSM12 a răspuns:

40-50 cu setarile la high, iar toate jocurile pana in 2015 iti vor merge super cu pana la 60fps, astea mai noi din 2016, 2017 o sa-ti mearga pana in 30-40

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa cumperi niciun sistem gata facut pentru ca vei plati mai mult decat daca ai cumpara unul facut pe piese (nu neaparat de tine, poti cere pe forumul PCGarage sa ti se faca un wishlist).

| Liniuta1 a răspuns:

Stai linistit te poti juca orice joc pe agel sistem in 60FPS+

| papan1101 a răspuns:

In cam aproximativ normal 20 fps 30