| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa cumpar un Xbox 360 slim modat (an 2013, 250 GB, 2 controllere wifi originale + 40 jocuri ) la pret de 7 mil.?
Sau sa mai strang si sa imi cumpar unul nou?

Răspuns Câştigător
| CosminIstoc a răspuns:

Dacă ai garanţia că toate jocurile funcţionează perfect, se merită, pot să funcţioneze şi doar 20 din ele, tot se merită, doar xbox-ul să meargă.

| anonim_4396 explică (pentru CosminIstoc):

Faza e ca il cumpar de la un coleg de clasa. nu isi permite sa ma insele. Jocurile si xbox-ul functioneaza bine, le-am testat chiar eu.

3 răspunsuri:
| notnice a răspuns:

Eu zic sa mai strangi bani... Si poate in iarna nu stiu sigur se mai ieftineste XBox One. Dar asta e alegerea ta.

| anonim_4396 explică (pentru notnice):

Da, stiu ca One e mai bun decat 360. dar deocamdata nu imi permit unul, plus ca am auzit ca la One nu se poate face modare, iar jocurile sunt destul de scumpe, chiar si pe Olx laughing