| AndreiGamingg a întrebat:

Salut, se poate face performanta in jocuri de pe un laptop sau performanta in jocuri necesita un PC?
https://www.pcgarage.ro/......th-black/, o parere?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Performanta, da. Durabilitate in timp, sub nici o forma. Vrei sa faci upgrade la placa video? Nu poti. O baterie si un incarcator costa cit o mina si-un picior. Se buseste placa de baza dupa ce s-a terminat garantia? Pai te costa cit jumatate de laptop. Vrei sa il duci la un curatat profesional? Pai scoate banul, tata!

1 răspuns: