| MihaicaDan a întrebat:

Se poate juca Hearthstone si fara sa platesti? cum il iau?

2 răspunsuri:
| MihaicaDan explică:

Deocamdata este doar un BETA. http://www.game-debate.com/....../index.php Va aparea in primul trimestru al acestui an (Q1) -pana prin aprilie o sa il poti juca free :))

| Serginyo a răspuns:

Pai sa stii ca hearthstone era cu plata dar s-a lansat beta keyu sau nustu ce si daca vrei sa te joci hearthstone trebuie sa faci rost de un beta key si il bagi pe contul tau de pe sait si va merge si pelanga downloadezi hearthstone de pe un sait asa simplu si dupa ce vei baga keyul va merge happy