| Paul_Sebastian_1990 a întrebat:

Salut si bine v-am gasit, am deschis un server cs 1.6 caut gameri semi pro pentru al popula, nu am nevoie de playeri gen RCPPlayer 1 2 3 si nici de copii de gradinita de aceea vreau sa il populez incetul cu incetul fara redirecte samd, sunt om serios si vreau sa fac treaba buna cu serverul asta pe parcurs o sa fac si servere
de war / mix; bun deci, este un server classic 31 de sloturi; caut 5 admini si un moderator de forum, varsta 25 sau peste 25 de ani, nu conteaza cat stati pe server, conteaza sa fiti seriosi!

connect 151.67.213.221:27015

2 răspunsuri:
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Salut, iti pot aduce niste playeri pe server. Care e nick-ul tau pe sv?

| Paul_Sebastian_1990 explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Pai eu sunt ownerul, SEBASTIjAN, o fost inchis unpic serveru pentru modificari acum e sus, daca poti aduce foarte bine iti dau admin daca aduci