| celmaitarenume a întrebat:

Sper sa nu fiu penibil, dar de ceva timp ma joc 8 ball pool pe Facebook si am reusit sa strang 4 milioane de banuti din aceia. As putea sa vand contul? Credeti ca ar fi cineva interesat sa cumpere? Cred ca stiti si voi cat de greu e sa castigi 4 mil de banuti

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca ar vrea cineva sa cumpere un cont pe un astfel de joc. Adica... la fel de bine ar putea sa bage ei bani si sa faca banii pe care i-ai facut tu, poate chiar mai ieftin decat ar da pe contul tau. Plus ca esti logat cu Facebook-ul nu? Sau ai cont separat, pentru ca asa ar putea sa fie si mai dificila vanzarea, ca doar nu iti dai contul de Facebook.

| Wr3nch a răspuns:

Gasesti pe g2h cont cu 300 de milioane cu 5 euro.