| Mollton a întrebat:

spuneti-mi ce joc ati prefera dintre naruto ultiate ninja storm, naruto ultimate ninja storm 2 sau naruto ultimate ninja storm generations

6 răspunsuri:
| vasilakero a răspuns:

Naruto ultimate ninja storm generations

| Azazello132 a răspuns:

Generations ca are mai multe caractere big grin

| svr2011 a răspuns:

Pai depinde de ce consola ai.Eu as prefera ala ultimate generations eu am Xbox. Depinde de preferintele tale tias recomanda generations. FUNDA?

| Mollton explică (pentru svr2011):

Eu am ps3

| svr2011 a răspuns (pentru Mollton):

Si ce televizor ai? plasma? jocurile au grafica buna pe televizorul tau?

| Mollton explică (pentru svr2011):

Am si televizor cu plasma si fara. ps-ul mie pus la ala normal