| BlackAngel a întrebat:

Salut.

Spuneti-mi si mie ceva jocuri care v-au placut le recomandati (FARA ZOMBALAI SI ALTE DALEA)

4 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Salut eu iti recomand Counter Strike 1. 6 si Metin2! Nu au zombalailaughing! Sau daca iti plac impuscaturile (jocurile de actiune) descarca call of duty si battlefield, Grand theft auto san andreas si cam atat! Bafta si mult noroc!

| BlackAngel explică (pentru Omi777):

CS 1. 6 m-am plictisit I don't want to see am si steam am si tot Metin 2 joaca tu daca iti place e un joc de rahat. Call of duty am jucat toate partile happy. Battlefield o sa il joc sap viitoare sa imi iau procesor. Gta san andreas terminat happy Bafta

| Punk57 a răspuns:

Sims 3 ma relaxeaza

| BlackAngel explică (pentru Punk57):

N-am inteles niciodata jocu ala mi se pare o porcarie I don't want to see