| ovyone95 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie daca merge gta 4 pe un pc HP pavilion 06, windows xp sp3 cu 2 gb ram, procesor: Intel pentium4 3,06 ghz (2CPUs)m placa video nVIDIA geforce 6200SE 256 mb, ofer funda celui mai rapid raspuns.

2 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Salut. Eu cred ca pe minim, dar daca nu esti sigur intra pe game-debate.com si verifica.
P.S. Daca primesti verde pe G-D, dar jocul merge in lag este de la joc.

| PamyLove a răspuns:

Va merge dar cu putin lag, eu iti recomand GTA San Andreas, posibil sa mearga mult mai bine.