| Juiceee a întrebat:

Salut,spuneti-mi va rog ce windows ar fi bun pentru pc-ul meu.
Deci am: Procesor :AMD Athlon 64 x2 4400+(2300.0 MHz)
Motherboard: ASUS M2N-E SLI (nVidia nForce (Crush CK8-04) + CK8-04 MCP)
Memory: 2 GBytes (dual-channel)
Hard drive : 160gb
Pun intrebarea aceasta deoarece ma joc metin2 si imi da eroarea ca placa mea video nu rezista la joc. Astept un raspuns bun, multumesc dau FUNDAbig grin

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Din pacate nu este de la windows. Este de la placa ta video. Ce placa video ai? Daca nu ai pus tu ceva extra pe PC cand l-ai luat atunci este doar placa video integrata si aici este probleme.

Inceraca sa pui windows 7 (oricare) pe 32 bit. big grin

Sper sa te ajute.

Funda?