| Gangzbang a întrebat:

Salut, stie careva un " messenger online "? ca Yahoo Messenger nu-mi mai merge, cand dau sa-l pornesc imi apare o casuta neagra in stanga sus a dekstop-ului " YAHOO~~~" ceva gen, si nu-mi intra, nici sa instalez mess-ul nu merge...
Stie careva ce se intampla?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Încearcă de pe www.ninite.com/yahoo/
sau de aici -> http://goo.gl/jciCi

Dacă tot nu merge dezinstalează de tot jocul, în modul Avansat cu Revo www.ninite.com/revo (ștergi tot și din regiștrii). Apoi ia-l de unde am zis.

Dacă tot aceeași problemă ia Advanced SystemCare de aici --> www.goo.gl/o0Emj de la Îngrijire debifezi Repară vulnerabilităţile şi dai scanare şi reparare de erori.