| MadaAlex a întrebat:

Stie careva vreo modalitate de a-mi recupera adresa de email de la yahoo dacă am uitat parola? Îmi trimit un cod pe numarul de telefon pe care l-am introdus când am creat contul, iar acel numar nu mai este valabil.

Răspuns Câştigător
| starro a răspuns:

Intrebarea de siguranta (animalul de companie, ceva cu luna de miere, depinde ce ti ai ales tu cand ti ai facut cont), dar chestia este ca atunci cand ti-ai facut tu cont nu ti a prea pasat de intrebarea aia si poate ai bagat un raspuns la nimereala (cum am facut eu)si nu mai poti recupera nici cum contul. Incearca macar.Bafta!

2 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

Raspunde la intrebarile de siguranta, daca le ai creat atunci cand ti ai facut contul.

| HanasMihaela a răspuns:

Cum pot sa îmi recuperez contul de Yahoo dacă am pierdut numărul de telefan