| ioana291 a întrebat:

Salut, stie cine-va de ce mi se inchide laptopul atunci cand incerc sa vad un film, cand pornesc filmul laptopul se incalzeste foarte tare si se opreste, Sa fie de la placa video sau de la ventilator?

3 răspunsuri:
| aby1234 a răspuns:

Culeru de racire nu face fata placi video si nul raceste cu trebuie si se supraincalzeste si si ti se restarteaza pc happy

| EdiT a răspuns (pentru aby1234):

Probabil să fie din cauza prafului, l-ai curățat vreodată? Așa pățism și eu cu PC-ul meu.
@aby1234 Probabil te vei supăra pe mine dar, învață limba română (cooler, plăcii, nu-l, și se restartează PC-ul).

| aby1234 a răspuns (pentru EdiT):

Da ma mersilaughing ce sa zicem am zis sa scriu sa inteleaga omulwinking