| Multeesidetoateee000 a întrebat:

Salut știe cineva ce calculator trebuie să am ca sa pot sa-mi i-au gta v? Adica eu am un calculator f vechii si unitatea la fel si nu pot sa mi-l instalez deci stie cineva ce trebuie sa am?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nai degraba zi ce buget ai.

| 4n0n1m0us a răspuns:

Păi depinde, dacă vrei să te joci doar GTA 5 cu setări low caută pe google "GTA 5 mininum system requirements" şi vezi acolo de ce ai nevoie.

Dacă vrei să te joci GTA 5 cu toate setările pe maxim şi 90+ FPS, îţi recomand un PC până în 4000 de lei, gen un i5 9400F/10400, 16GB RAM şi un GTX 1650/1660 care după părerea mea, la preţul ăla încă îşi face treaba şi în prezent cu majoritatea jocurilor noi apărute, poate cu puţine modificări la setări în jocurile apărute anul ăsta.