| DoarDavid a întrebat:

Salut. Stie cineva cum ma pot conecta pe iPhone la un cont Google pe un joc? Ca gen nu imi da sa ma loghez cu Google Play, doar cu Game Center. Faza e ca am muncit mult ca sa am acele chestii pe celalalt telefon, avand Android... Si chiar vreau sa-l adaug cumva si pe iPhone. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu poti, daca respectivul joc nu are solutie multiplatforma, atunci chiar nu ai nici o sansa, cel mai tampit exemplu este Asphalt 8 care (culmea) mai are si Facebook

in orice caz, zi-mi ce joc e, si arunc o privire