| Drew_Cristi_1995_x4c0 a întrebat:

Stie cineva cum pot intra pe un browser dintr-un anumit joc? Vreau un program (De exemplu samp sa pot deschide un browser) Cand sunt pe samp apas o tasta si apare un browser iar jocu nu se inchide. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Descarca Overwolf. Daca jocul e combatibil o sa poti deschide browser si alte functii.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Https://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/cpu-z_1.83-en.exe
Descarca si ruleaza programul si spune-mi ce componente ai. Te uiti la procesor, memory si graphics.

| Alynescu22 a răspuns:

Daca ai windows 7 celputin si ma gandesc ca ai nu ai nevoie de niciun program lasi browserul deschis in bara de start si intri in joc si cand vrei sa accesezi browserul apes Alt+Tab rezolvat ti Alt apasat si cu tasta Tab selectezi