| geanyhalav a întrebat:

Salut, stie cineva cum sa-mi instalez gta samp pornind de la 0?

Răspuns Câştigător
| AnimeKid a răspuns:

Pai mai intii trebuie sa-ti instalezi GTA San Andreas. apoi descarci SAMP http://sa-mp.com/download.php,una din primele 3. apoi o instalezi in mapa cu GTA SA. apoi o deschizi iti pui un nickname si cauti servere si joaca-te.

Sau poti incerca asta. http://www.youtube.com/watch?v=YOSBVDQSMiQ

funda? ☺

7 răspunsuri:
| geanyhalav explică:

Funda

| RaZZorxD a răspuns:

Hm de la 0 bine deci
1.Descarci SAMP-ul
2.Instalezi unde ai GTA San Andreas
3.Intri pe www.samp.com (cred) si descarci versiunea noua
4.Intri in samp
5.Dai al Ad sv si scrii ipul serverului care vrei sa joci
6.Dai add sau ceva de genu
7.Dai click de 2 ori
8.Conect
9.Intri pe sv te inregistrezi/loghezi
10.Te distrezi;)
De la 0 la 10

| Kiti2 a răspuns (pentru RaZZorxD):

Pai de unde iau samp-ul

| Kiti2 a răspuns:

Kiti

| Kiti2 a răspuns:

Pai downloadezi ssampul

| barbiepunct a răspuns:

Mai intai instalezi San andreas original de pe dvd sau dupa net da casati mearga samp iti trebuie san andreas versiunea 1.0 care o poti downloada dupa site samp si daca iti instalezi san andreas dupa dvd sa nu uiti sa-i iei GTA crack si dupa ce ai instalat san andreas +crack intri pe site-ul oficial samp dai la download si downloadezi una dinte alea nu sigur carei buna

| barbiepunct a răspuns:

Mai intai instalezi San andreas original de pe dvd sau dupa net da casati mearga samp iti trebuie san andreas versiunea 1.0 care o poti downloada dupa site samp si daca iti instalezi san andreas dupa dvd sa nu uiti sa-i iei GTA crack si dupa ce ai instalat san andreas +crack intri pe site-ul oficial samp dai la download si downloadezi una dintre alea nu sigur carei buna