| Dani1345 a întrebat:

Salut. Stie cineva de ce cand instalez srs-ul aproape la final imi apare o eroare in care scrie *please insert disk 2 *? Daca stie cineva va rog sa-mi spuneti... Si daca cineva stie si rezolvarea la asta sau daca stie cum sa fac sa il instalez fara probleme va rog sa-mi spuneti si mie. Multumesc.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!

Nu este o eroare este un mesaj prin care este cerut introducerea CD-ului 2 al jocului, pentru a continua instalarea.