| Axel5897 a întrebat:

Stie cineva un metin2 privat PVM cu level maxim 99, fara donatii sau modate, cu ITEME epice ca pe ro si doar atat!? Adica eu caut un metin clasic dar care sa cresti destul de repede si doar cu posedata si iteme epice ca si pe metin2 ro!

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Metin2 TIM (n-am mai dat site ca se gaseste usor), Www.metin2x.ro, www.metin2gx.ro si www.metin2fun.ro.

| Axel5897 explică (pentru ThEEmperoR):

Inafara de TIM si FUN si GX o sa incerc metin2x daca imi place iti dau funda... astept raspunsuri si de la altii!

| Axel5897 explică (pentru ThEEmperoR):

Nu vreau metin2TIM nici metin2gx si nici metin2fun!

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Axel5897):

Da prea multe nu vrei. I-a gaseste tu asa frumos singur pe net metine din astea.

| Fuck0FF a răspuns (pentru Axel5897):

Dc i-ai mai dat funda? laughing)))

17 răspunsuri:
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Ba metin2Final e ca un metin2clasic da are lvl 127

| alexzu98 a răspuns:

Http://www.top66.ro/tag/server-pvm aicias cate metine2 hard cate vrei!

| Axel5897 explică:

Inafara de TIM si FUN o sa incerc metin2x daca imi place iti dau funda

| vladutzmetin2 a răspuns (pentru Axel5897):

E foarte frumos metin2x frate, ma joc si eu, e pana in lvl99 si e foarte tare

| And33y a răspuns:

Metin2 Bistrita 2014 server nou PvM-PvP, LvL max 127, fara item 6/7 sau item modate, rate exp 800%-1000%,Bonusuri pe item pica usor, item normale numa au alt aspecta (arata mai smecher diferit), eventuri si concursuri OX zilnic, Staff mereu activ pentru intrebari referitoare la joc deci in concluzie nu mai sta pe ganduri hai pe server http://metin2bistrita.eu/ Go! Go! Go! Sa-l populam pentru a putea fi mai interesant jocu...

| ouzzi96 a răspuns:

Http://metin2aw.tk/ e super metinu' lv 99 maxim iteme clasice pana la posedata si triton

| Badea_Ionut_1996 a răspuns:

Http://sv1.metin2dreams.ro/ lv max99 posedata sirius itm epice sper sa-ti placa

| KissMeeeeeeeeee a răspuns:

Incearca metin2 Alaska e tare! HARD PVM

| Nita_Valentin_1995 a răspuns:

Salutare! Stiu eu un metin foarte bun recent deschis gm foarte de treaba lv max 105 deschis pe 1.decembrie.2014 Te da lv 1 in care trebuie sa bati pietrele din map1 ..care se respaw di n30sec in 30 si in acelea da bonusuri carti pentru ca sa faci M ..si spirite.G Bonusurile pica doar la cufere. Este un metin greu ..LV max 105 cu evoluti beta +9 ox pe fiecare saptamana. Trebuie sa faceti voi upgraduri pentru a face itm +. Va astepta pe http://apocalyptic.mt2.sx/. :x

| iloveWeed a răspuns:

Sal;).uite aici un metin PVM clasic.e fayn..acum..sa aud decizea ta! http://sv1.metin2dreams.ro/index.php?s=home

| Claudiu_Eremia_1998 a răspuns:

Intrati pe www.infinitymt2.ro (un pvm hard, rate300% all, level maxim 105, fara modate sau 6/7, eventurile se fac joia, sambata si duminica, tot implementat de la azrael pana la sd3, 11etaje DT staff pretenos) va asteptam in numar cat mai mare! mult noroc!