| DJBoDo04 a întrebat:

Stie cineva un server de cs cu ammo sau fara ammo si daca e fara ammo sa fie si lasere care nu se pot saparge si daca e cu ammo sa faci ammo repede sa aiba ak47 galbena gloante infinite etc! !

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Incearca servere zombie sau respawn, cat despre ak47 gold nu stiu daca o sa gasesti pe servere, doar daca esti vip sau in stafful serverului, deci cum am zis incearca servere zombie sau respawn, apropo la respawn iti da gloante infinite si la zombie iti da tot felul de arme daca stii pe ce server intriwinking bafta!

| DJBoDo04 explică (pentru DarthNiger):

De ce ai mai raspuns daca nu ai un server? sa imi dai

| DarthNiger a răspuns (pentru DJBoDo04):

Cauta si tu pe net servere, nu este asa greu