| kMirke a întrebat:

Salut, stiti cand o sa mai fie reducere pe Steam la jocuri mai mari?

As dori sa cumpar GTA V, a fost la reducere de Craciun, dar nu am apucat.

4 răspunsuri:
| Queensisjdne a răspuns:

Poti sa intre pe www.g2a.com acolo sunt aproape toate jocurile de pe steam doar ca le cumperi intr-un fel second-hand (jucate si de alti jucatori).(nu le primesti prin cd ci ca si pe steam;)) )

| KadeJudo a răspuns:

Momentan eu știu doar de Crăciun, am instalat steam în octombrie big grin...strânge bani și mai intră pe steam odată sau de 2 ori pe săptămână să pândești reducerile.
Eu abia aștept să cumpăr witcher 3 pentru 14 euro de exemplu.

| ciupercaionut a răspuns:

Presupun ca de spring sales or sa mai fie!

| andreyx031 a răspuns:

Salutare, momentan GTA 5 se află la promoție pe humble store, costa 29, 99EUR (pe Steam este 59, 99 momentan)
https://www.humblebundle.com/store/grand-theft-auto-v