| Valentyn22 a întrebat:

Salut,stiti cum pot face rost de gold la Vinductus EU repede? La enchant scrolls farmez muult si nu pica nimic bun.
P.S Nam idee daca e categoria buna.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ofeliedeceai a răspuns:

S2 TD Commander Ikrium & Alteron the Chief Priest. Din cate imi amintesc aici farmam eu break-offs si le vindeam...

| Valentyn22 explică (pentru ofeliedeceai):

E un loc bun da naspa ca economia a scazut foarte mult si daca ai noroc pe un run faci vreo 50 k - reparatii daca ai noroc sa rami cu 10 + mai e sansa sa pice ceva mai scump dar rar... mai sti vreun loc happy

| ofeliedeceai a răspuns (pentru Valentyn22):

Pai... Twilight Desert Break-Off sau
Enchant scroll-uri Maelstrom si Force din Patrolling the Depths Hero Mode

3 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Nu stiu ce este Vindictus dar am gasit asa ceva pe Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=Pn91BPBtuas

Spor la aur!