| lintaandrei a întrebat:

Salut.Stiti cumva cum sa pun puncte pe un sura AM(Arme Magice) si pe status?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

La fiecare level pui 2 puncte la int si unul la vit pana faci 90 la int, apoi pui 2 puncte la vit si unul la dex pana faci 90 la vit iar apoi pui puncte doar la dex pana se umple si continui cu str. Iti poti face sura pvp sau pvm, eu recomand pvm deoarece la pvp e foarte bun doar impotriva razboinicilor. Daca vrei sa il faci pvm pune un punct la lovitura degetului, un punct la vartejul dragonului si restul pune-le la tasi vrajit pana faci M. Daca ai ajuns la 17 puncte la tais vrajit si nu ai M1 mergi in map 1 la batrana si reseteaza competentele pana iti da M1 la tais la 17 puncte. Dupa ce ai facut M1 la tais incepi sa faci la vartejul dragonului, la armura vrajita, teama, lovitura degetului si risipirea magiei. Daca vrei sa il faci pvp pui cate un punct la fiecare skill, apoi faci M intai la tais, risipirea magiei, vartejul dragonului, teama, lovitura degetului si armura vrajita. Totusi cu un sura am pvp o sa cresti foarte greu. Ca iteme iti recomand sa ai armura, arma, coiful si scutul macar +7 la orice nivel si sa nu tii iteme mici pe tine. Funda?

| lintaandrei explică:

De pe metin2.ro