| xBanKai a întrebat:

Salut, stiti cumva jocuri MMORPG gen aion, 4story, terra, etc, etc. in care poti deschide 2 cliente ale aceluiasi joc? in caz ca nu ai pe nimeni sa te poti realiza singur... Ma poate ajuta cineva? dau funda Va multumesc

2 răspunsuri:
| GoalkeeperBoy a răspuns:

Daca ai pc bun poti deschide 2 cliente si in Terra, 4story etc.
Eu recomand urmatoarele:Aura Kingdom, Wow freakz, Talisman online, Cabal 1 sau 2, Swordsman, Jade Dinasty

| xBanKai explică (pentru GoalkeeperBoy):

Am un pc foarte bun dar mna. in tera nu merge :/ in 4story la fel nu merge... iar celelalte nu ma atrag. adica am jucat cabal. si talisman. si jade dinsaty si nu prea sunt faine :/