| alexsil05 a întrebat:

Salut! știu ca exista un program, pe limba germana care ti instalează toate versiunile de net.framework si visual c++ etc., fara sa le mai cauți separat, si avea cam 200 mb, doar ca nu mai știu cum se numește. știe cineva cum se numește? ofer fundă

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Lol, de ce ai instala un program obscur si cu un autor necunoscut, care nici nu este open source?
Decat sa te risti cu toate petardele de programe, fie instalezi manual si anticipat toate versiunile, fie instalezi numai versiunea care-ti trebuie, bineinteles cand primesti o eroare ca a detectat ca lipseste.
Daca astepti, iti voi trimite o poza cu toate versiunile, ca stiu ca le am deja instalate.
https://ibb.co/JkjdSHq

| marinaru777 a răspuns:

Cel mai bine faci update la windows si iti instaleaza netframeworker si tot ce este necesar inclusiv driverele noi.

| IonutIBM a răspuns:

AiO Files se numește, nu are niciun fel de virus.