| Yusuke16 a întrebat:

Sunt in cautarea unui server de metin, de prefer international. Ce ma intereseaza, este noul de la sistem la grafica. Cum l-ar considera unii, "un server pokemon." Im new school. Astept propunerile voastre doar daca au legatura pe subiect si nu pentru reclama gratuita.

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Încearcă sa găsești serverele se genul pe siteurile gen pserver top metin2, oricum cele mai noi servere si cele mai originale sunt cele facute de turci germani si italieni, apropo stay tunned aproape poate s-o redeschide zaos2, uite link teaser https://youtu.be/7Z6YI-YCmb4