| Sizzer1234567 a întrebat:

Salut, sunt minor și vreau sa-mi fac un cont de PayPal doar ca sa-mi fac și eu un cont de Netflix. E totul ok daca îl fac doar pentru cont de Netflix? Adica e ok? Nu o sa am probleme? Dau funda

Răspuns Câştigător
| randomdata a răspuns:

Atata timp cat paypal nu stie care e varsta ta poti sa iti faci, am trecut prin asta mi-am facut paypal minor dupa 1 an major mi-am trimis documentele pentru verificare si mi-au inchis contul pentru ca eram minor cand l-am facut si a trebui sa imi fac alt cont nou ca si "major"