| batcuffs a întrebat:

Salut,sunt nou in Minecraft, voiam sa intreb. daca ai o lume deja facuta, mai poti sa iti faci si alte lumi pe langa prima?

7 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Logic, eu am peste 300 de lumi. Joc de 5 ani, nu-i asculta pe ceilalti care zic nu, iti comenteaza la Troll.

| batcuffs explică (pentru TiberiuFasole):

OKay,ma poti ajuta si cu mai multe chestii? big grin
Idk, putem vorbii undeva in privat. laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru batcuffs):

Ok, putem cu mesaje pe TPU.

| Nakori a răspuns:

Poti creea cate lumi vrei tu.

| Americanisx a răspuns:

Nu se poate asta ar insemna un nou program, dar in nici un caz, ai distruge parametri mapei, si ai avea buguri, am incercat si eu dar n-a mers.

| Glodeanu_Marian_1999 a răspuns:

Poti ogramada sa-ti faci!
Funda?

| ionutdeniel a răspuns:

Nu nu poti deoarece se poate face o singura lume depinde si de cat de mare e harta.