| toteu1234 a întrebat:

Sunt nou pe TpU! joc metin2 de ceva vreme si ca un test pentru voi as vrea sa va intreb... :
-Cate levele se pot face maxim pe metin2?
-Care este ultima armura (de level maxim)?
-Care este ultima arma (de level maxim)?
-Ce inseamna pvm?
-Ce inseamna pvp?
-Pana la cate plus-uri se poate face un iteem(obiect)
-Cum se numeste arma intr-o mana de razboinic ninjna si sura?
-Cati dintre voi jucati metin 2 pe serverul virgo?
-Ce level aveti?

5 răspunsuri:
| DexxTer a răspuns:

- 99 lv.
- Cea mai buna e otelul.
- Sirius
- Poate pm... [paguba fms sau rib]
- Duel
- 9
- Sabie
- Nimeni`laughing
- 61` happy
[Nu mai joc`.]

| raNKz0r a răspuns:

Cate levele se pot face maxim pe metin2?
-Care este ultima armura (de level maxim)?
80(depinde si pe ce metin e, spre exemplu pe us exista king(armura de rege dar pe ro nu...defapt nu am vazut pe nimeni...nu stiu exact dar sunt sigur ca e de lv 80 ultima armura)
-Care este ultima arma (de level maxim)?
-Ce inseamna pvm?
Player Vs Mob
-Ce inseamna pvp?
Player Vs Player
-Pana la cate plus-uri se poate face un iteem(obiect)
+9
-Cum se numeste arma intr-o mana de razboinic ninjna si sura?
Itemlaughing
-Cati dintre voi jucati metin 2 pe serverul virgo?
Nu joc
-Ce level aveti?
Am mai multe dar nu ti le pot enumeralaughing.

| XeQt a răspuns:

Salut. dar vad ca ai foarte multe intrebari am sa incerc sa iti raspund la toate: Nivelul maxim este 99, Nu exista o ultima armura ci ultimile arumui: Otelul albastru, Costum de dragon albastru, Platosa dragonului, Vesmantul Dragonului toate aceste armuri se upgradeaz din armurile de nivel 66 +9. CU fiecare plus armurile "Albastre"" vor creste in nivel ajungand astelf la 99, ... Armele cam greu de spus:La razboinic este Sabia Triton (Sau sirius level 80) si arma de 2 maini Lama Maniei(lvl75) dac imi audc bine aminte. La Sura este Holy Sword(lvl80), Ninja: Este arcul Crow Steel(lvl75), si pumnal Pumnalele diavolului(LVL75). Samanul este clopotul Dragon Jaw(lvl80) si evantaiul Demon (lvl80).Pff sper ca tima dat bine paca acum. Bun PVM=>PLayer versus Mob(Creatura, Monstru), PVP=> PLayer versus Player(Duel sau cand dai de un jucator din regatul galben rosu sau albastru si il ia la alergat). Maximum de plusuri este +9. Eu joc virgo si am lvl 55 dar sincer nu mai merita sa te joci RO

| KostyCool a răspuns:

1.99
2.Otelul(de la lv 67-70)
3.nu stiu cum se numeste dar e de la lv 80-85 in sus(cred ca sirius sau...)
4.Nuush
5.adk sa te bati cu un alt player din metin2
6.5-6 depinde ce obiect e:d
7.Sabie,Pumnale,Lance,Arc
8.eu am jucat
9.42 rib si fms +9 armura de 42 +8 si multe iteme bunebig grin

| Geo_5638 a răspuns:

99 lvl pe m2ro,nu stiu, nu stiu,+9, fms, am juc gemeni, lasat