| XBiaXXPRoX a întrebat:

Salut,sunt o fata de 13 ani, laptopul meu scoata un bazait ingrozitor,de parca e un roi de albine furios,hai sa iti povestesc,ieri mi-am lasat laptopul pe pat,pe o patura moale, a stat acolo timp de 5-6 minute cred si cand m-am intors acesta nu bazaia,cand am intrat intr-un joc (roblox) acesta a inceput sa bazaie tare,pentru ca mama a intrat in camera am pus repede muzica la maxim sa nu se auda bazaitul,surprinzator,acesta bazaia si mai tare decat maxima volumului,l-am inchis repede pentru ca m-am panicat, timp de 2 minute inca bazaia si dupa s-a oprit,l-am lasat pe masa crezand ca pur si simplu s-a supra incalzit, laptopul are 1 luna, dimineata pe la 7 aproape 8 l-am deschis,nu bazaia,m-am linistit,am intrat in roblox din nou sa vad daca bazaie,a inceput sa bazaia dar incet, dupa 4-5 minute de stat in joc sa vad daca face un zgomot acesta a inceput sa bazaie din ce in ce mai tare,chiar m-am panicat,am iesit din joc si ca sa vezi tot bazaia,ba chiar mai puternic,de parca era gata sa explodeze,eu vreau sa il fac cu propria mana daca as putea,daca ai un cunoscut sau esti expert cu astfel de probleme te rog ajuta-ma, acum iti voi da niste detalii despre laptop, acesta are boxele sub el,inspira de la boxe cred dar expira in sus, atunci cand stau vreo 10-15 minute bazaie incet, e posibil sa ii fi facut ceva rau? E grav? Il pot face cu propria mana? Ma poti sfatui? Simt ca sunt cu nervii la pamant...Este ASUS ZenBook, windows 10 daca nu ma gresesc,te rog ajuta-ma, simt ca sunt si cu nervii si cu moralul la pamant...

4 răspunsuri:
| wedonttalkaboutBruno a răspuns:

E un semnhappy nu mai juca roblox

| XBiaXXPRoX explică (pentru wedonttalkaboutBruno):

A fost comic, dar, nu numai in joc bazaie, chiar si cand trebuie sa respire pentru ca are vreo 5-10 site-uri bazaie, asta ma ingrijoreaza

| wedonttalkaboutBruno a răspuns (pentru XBiaXXPRoX):

Daca ai timp du-te cu el la un service ceva, iti poate spune ce are

| XBiaXXPRoX explică (pentru wedonttalkaboutBruno):

Mersi!