| MariusLazăr67 a întrebat:

Salut, sunt un jucator de PUBG Mobile si s-a bagat de cateva zile o actualizare si nu stiu cum sa obtin acele monezi cu niste haine pe ele. Ajutati-ma pls :*

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Daca te referi la Silver Fragments, se obtin atunci cand primesti haine permanente pe care le aveai deja. Adica, daca deschizi un Hero's Crate si iti pica o haine pe care o aveai, te duci pe ea si dai disband. Iti da chestii de alea. Nu merge cu itemele pentru 3 zile, o zi etc.