| Kalone a întrebat:

Sunt un jucător(Mă rog. fost jucător) de Metin2, chiar dacă vi se pare unora cringe că încă se mai joacă cineva Metin2 în 2018, mie mi se pare super mișto ideea lui, și dacă se poate, aș vrea alte jocuri MMORPG care să se asemene cu el, pentru că m-am cam plictisit de el, vreau să încerc ceva nou, fără World Of Warcraft.

Ofer Fundă! :O

Răspuns Câştigător
| Met a răspuns:

Multiplayer nu știu, dar daca vrei sa joc cv single îți recomand seria Gothic și Risen

2 răspunsuri:
| Igama a răspuns:

World Of Warcraft

| Kalone explică (pentru Igama):

Nu stiu daca ai nevoie de ochelari, daca da, anunta-ma ca ti-o dau eu...,, vreau să încerc ceva nou, fără World Of Warcraft.,,