| Andreeee0098766 a întrebat:

Știți vreun site de încredere ca CDkeys de unde îmi pot lua fifa 20 pe origin ieftin?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cel mai ieftin este pe cdkeys.com

| Bizon95 a răspuns (pentru Intruder19):

ROTFL
teapa, teapa, TEAPA, TEAPAAAAAAAAAAAAAA
https://www.cdkeys.com/......-key-steam
in momentul asta (matret) CSGO E CAT SE POATE PE GRATIS
chiar am testat asta... SERIOS AM TESTAT ASTA

| Intruder19 a răspuns (pentru Bizon95):

Te rog sa mai citesti o data sau de mai multe ori intrebarea pana o sa iti dai seama daca raspunsul tau se incadreaza aici.

| Bizon95 a răspuns (pentru Intruder19):

Pai, m-am uitat pe cdkeys la un joc care stiam ca a devenit gratis
asta verifica validitatea site-ului
si, si-a cam ratat validitatea, daca cere bani pentru un joc gratis

| Intruder19 a răspuns (pentru Bizon95):

Exista doua versiuni, versiunea gratis si versiunea Prime.

https://dotesports.com/counter-strike/news/what-is-csgo-prime

Pentru versiunea Prime platesti si ai ceva beneficii in plus si nu dai de asa multi codati ca pe versiunea free.

| Madalina715 a răspuns:

Buna! Poti cumpara de la aparatele ZebraPay le gasesti un magazinele mari