| Anonimu19 a întrebat:

Tocmai ce am instalat un joc pe care il adoram cand eram mic. Spider-man 2. Totul merge foarte bine, mai putin faptul ca atunci cand termin un obiectiv jocul trebuie sa salveze. Aici intervine problema. Jocul imi spune ca nu am memorie pentru a salva jocul, cand eu am peste 700gb loc liber. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Instalează-l în altă partiție că bănuiesc că ai una pentru date și una pentru Windows, și eu ador jocul ăla, a fost preferatul meu în copilărie și cred că în fiecare an îl mai termin de 2 ori laughing

| 2EXA a răspuns:

Incearca tu sa creezi un folder " Saves ". Sau sa iti salvezi singur jocul inainte sa iesi si sa intri la " Documente " sa vezi unde daca ti s-a salvat "Salvarea " laughing