| ChangeName a întrebat:

Salut.Tocmai ce am luat o teapa de 30 de euro de la firma de dropuri cs http://csdropuri.info/. :@ :@!
Acum vreau sa-mi dati si mie o firma serioasa care sa dea dropuri lunare sau boost saptamanal macar.Da sa nu fir plata prin playpal.Sa fie cartela reincaracabila/sms/transfercredit sau transfer bancar (Brd)
Ps.Niciodata sa nu cumparati dropuri de la http://csdropuri.info/. Ai mai mari tepari din industria cs!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, am gasit un articol care ti-ar putea schimba impresia despre dropuri :
http://www.csservers.ro/nu-dati-bani-pentru-boost-dropuri-niciodata

| ChangeName explică (pentru anonim_4396):

Cunosc articolul.
Dar boosturile sunt cea mai rapida metoda de a popula un server.
Serverul abia l-am redeschis ieri.
Am nevoie de playeri pe el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChangeName):

Sunt cea mai rapida dar nu cea mai eficenta. Cea mai eficenta ar fi sa zicem o promovare la server la youtuberii mai mari happy. Adica eu vreau sa te pui in locul playerului normal, care nu e bot si intra ca sa joace : "Hei, uite un server cu multi playeri. Ce am sa ma mai distrez acolo big grinDDD. Intru pe server. Hmmmm... nimic nu misca pe aici? sunt numai boti? Mneah. nu-mi place, eu am venit sa joc happy." Nu zic ca toti sunt asa, dar eu asa as proceda. Daca nu ai serverul intr-o comunitate, ar trebui sa il bagi, si sa organizezi concursuri cu premii sa zicem niste coduri paysafe sau ceva (ca nu toti au paypal). Eu zic ca asa s-ar face multi playeri. Adica primul in top primeste 50 lei in paysafe si admin. Al doilea primeste 25 lei paysafe si helper, iar al treilea primeste slot. Iti zic eu ca pe serverul ala eu as juca happy

| ChangeName explică:

Problema sta in felul urmator.
Cu bani de premii nu mai am din cauza ca tocmai am luat o teapa de 30 de euro!
Si nu ma ajuta pe mine nici un vlogar cunoscut sau nici o pagina.