| Laurentsiuu a întrebat:

Salut..Tocmai m-am apucat de TheWest..si a inceput sa imi placa...am facut lv 10 si am decis sa ma fac aventurier..imi puteti da niste sfaturi pentru indemanare si arme, haine? Funda

1 răspuns:
| G30rGe a răspuns:

Un sfat pe care cred ca oricine ti-lar da ar fi ca:
Daca te-ai facut aventurier sa stai cel putin 10 lvl fara oras sa produci bani
Daca vr sa il faci duel dai pe Arme albe.
Daca vr sa il faci pentru a produce bani ti-as zice sa dai pe "Indemanare motrica","Comert", "Ascundere"
Asa ti-am zis din propria experienta pentru ca am un cont de lvl 94 big grin tongue
Merit Funda?