| LilTunechi a întrebat:

Salut
Tocmai ma uitam pe net la topuri de jocuri
Nu stiu ce sa aleg as vrea un top sau o recomandare o idee ceva
Vreau un joc frumos o grafica decenta(calculatorul duce orice joc la very high pana in momentul actual 2013)
Nu vreau idei precum Pes Fifa AOE acestea sunt stiute de toti
Vreau un joc poate nestiut sau ceva surprinzator poate un league of legends combinat cu age of empires gen Aarklash Legacy
Vreau un joc sa te faca captiv sa vrei sa-l joci sa-ti placa
Nu va chinuiti cu shootere...sunt viata mea si am jucat tot ce se poate juca deci excluzand sportul(pes fifa) si schooterele(call of duty si restul) as vrea un top al vostru sau ceva
UN JOC DEMN DE JUCAT SA CREEZE DEPENDENTA SA FIE CEVA FRUMOS SA VREI SA JOC NON-STOP
Ms anticipat tuturor
PS nu ar fi rau totusi si un top al vostru sa zicem un topp 10 sau mai mult daca considerati jocurile palpitante incitante si de nedespartit de gamerhee hee)

6 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Pai the saboteur mi-a placut foarte mult nu am gasit nici o misiune sa semene cu alta este cu al2lea razboi mondial esti un irlandez si omori nazisti ii putin fictiune acolo in joc ii destul open world te poti plimba prin tot Parisu apoi skyrim, starcraft(toate) rome 2 imi place mult lost planet 3 si warcraft 3, si FT

| LilTunechi explică (pentru Cipri99):

Mersi de idei probabil voi incerca in special The Saboteur si restul dar ce inseaman FT fii mai explicit te rog

| Cipri99 a răspuns (pentru LilTunechi):

Frozen throne ii un dlc cred sa-i zic asa continuarea povestii dupa warcraft 3 FT vine WoW(World of Warcraft) primul apoi the burning crusader(TBC) apoi rise of the lich king si cataclysm acuma ii mist of pandaria ii online mmorpg continua povestea din warcraft.

| LilTunechi explică (pentru Cipri99):

Da stiu doar ca eram cu obisnuit cu numele cmomplete nu cu FT sau TBC dar stiu ce-s am jucat putinbig grin

| Cipri99 a răspuns:

Iar ceea ce am jucat si mi-a dat dependenta pana l-am terminat a fost overlord 1 si rising hell(expansion) si overlord 2 nu stiu daca ti-ar placea.

| LilTunechi explică:

Scuze pentru greselile gramaticale...SHOOTER* JOCI* si restul ma grabesc probabil de astabig grin