| LikeForMe123 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat PC cu urmatoarele specificatii:

-Procesor Intel Coffee Lake i3 8100 3. 6ghz (4nuclee,4 threaduri).
-Placa de baza Gygabyte Z370 HD3
-Sursa Semi-Modulara Corsair CX650M
-Placa Video Gygabyte GeForce GTX 1050 Ti (4gb, GDDR5, 128bits)
-Memorie Ram: Corsair Vengeance 8GB (dual-channel, ddr4, CL14, 2400 mhz)
-HDD Western Digital 1TB.

Vreau sa stiu daca duce GTA V pe High-Very High in 60 fps si ce jocuri mai duce (fps cu aproximatie, doar de curiozitate). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Duce fara probleme.GTA V este un joc vechi! Si duce orice joc la ora actuala in 60-90 fps-uri daca umbli pe la setari sa le faci cum trebuie!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă l-ai cumpărat de ce întrebi?
Bine înțeles că GTA V rulează cu 60 cadre pe secundă la rezoluția 1080p cu setări grafice pe Very High.
Poți să joci orice joc apărut cu detalii grafice medii-mari și rezoluția 1080p la 50-60 cadre pe secundă.