| Andreiku a întrebat:

Tocmai mi-am facut un cont de steam si vreau sa imi cumpar jocul ETS2 de pe G2A. Din cate am vazut de acolo primesti un key care trebuie sa il confirmi in steam(sau ceva de ganul). Daca am instalata versiunea 1.23.1.1 la joc si vreau 1.24 se poate face sau cum merge treaba ca nu inteleg? Trebuie instalat iarasi jocul de pe undeva sau se face direc uppdate-ul? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| PandaKill a răspuns:

Key-ul care il primesti il folosesti ca sa iti instalezi jocul. Odata instalat o sa iti ramana in library ca si unul cumparat pentru ca practic l-ai cumparat doar ca de pe alta platforma. Deci asta inseamna ca o sa isi faca singur update.