| andreibogdanM a întrebat:

Tocmai mi-am instalat GTA IV si imi merge in reluare,am dat setarile la minim, rezolutia 800X600, distance view 1, si tot nimic.Mentionez ca am un PC cu urmatoarele:
-procesor Intel pentium dual core e5700 de 3.0 GHZ
-RAM 4GB
-video Nvidia Geforce gt430 de 1GB, cu bus 128 bit, de la Asus
Nu cred ca este atat de slab PC sa imi mearga in reluare si la detalii minime.
MULTUMESC.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ceva e totusi in neregula, chiar daca placa video e o flasneta. La 800X600 ar trebui sa iti mearga ok la medium details macar.

| miny1234 a răspuns:

Ce windows ai? Se poate misca in reluare pentru ca ai alte aplicatii care consuma din procesor, si de aceea am mai patit si eu, te uiti in task manager si vezi, aplicatiile toate.

| andreibogdanM explică (pentru miny1234):

Am windows 7 home premium pe 64 bit