| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, tot incerc sa ma joc VOLTA Football pe FIFA 22 dar nu gasesc oameni, ce se intampla? Ca la setari la multiplayer am pus ca sa-mi gaseasca oameni si daca nu-s din zona cu mine, dar pe degeaba, ca nu-s oameni

Răspuns Câştigător
| iMihai98 a răspuns:

Salut!
Nu prea se joaca lumea Volta, in general se joaca doar daca vor sa se distreze, in rest nu prea se joaca, deoarece nu se fac obiective pe UT cu Volta, in general daca vrei sa te joci Volta iti chemi niste prieteni sau te joci direct online, daca chiar nu ai cu cine sa joci te sfatuiesc sa astepti mai mult, poate se mai joaca cineva.