| TonyStarkk a întrebat:

Salut toti, am o intrebare stie careva va fi iphone 5S? sau un alt prototip de genu?!

Răspuns Câştigător
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Samsung pregateste un nou prototip anume Samsung grand s chiar si facebook pregateste o surpriza ca pana la ora actual nu se stie cum va fi se speculeaza ca va avea un ecran tactil cu un buton special facebook.cat despre Apple pregateste iphone 5s care va fi o surpriza. Deci anul 2013 ne va aduce o gama noua de surprize sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Evident ca va fi i5s fiindca modelele precedente au avut s-uri (3gs,4s) In viitorul apropiat pana de primavara/vara sper sa apara.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns:

Cred ca nu va fi iphone5s adica am un prieten cu iphone5 si o zis ca o dat 4 iphone4S pe 1 iphone5 si daca era iphone5Ssau daca se facea el sigur nu-l lua iphone5illua pe Ipone5S crd ca va faceun alt prototip

| valentino52 a răspuns (pentru Antoniacopiluța):

N-am inteles nimic din ce ai zis oricum nu ai cum sa dai 4 iphone 4s pe un iphone 5 pentru ca 4 iphone 4s inseamna 94 de milioane, un iphone 5 inseamna doar 33 de milioane. Indiferent iti garantez ca in vara cei de la Apple vor scoate iphone 5s, si unul din cele mai mari imbunatatiri ale sale, pe langa procesor, va fi un nou display mai performant decat actualul retina display, probabil si o camera mai performanta atat principala si secundara si se zvonea ca va fi lansat in mai multe culori desi ma indoiesc serios.

| CasaLocCo a răspuns:

Va fi Galaxy S IV de 5s nu am auzit.

| Căƚăʅιɳ a răspuns (pentru CasaLocCo):

Scuzatimi greseala de fapt e ZTE Grand S nu Samsung.Samsung va pregati Galaxy S IV