| Kristii a întrebat:

Salut toti care joaca gta sa samp sa vina aici va rog frumos 93.114.82.74:7777 cel mai tare server de rp din Romania(numele meu in joc este CeNa)

2 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Ba terminatule TPU nu este un site de matrimoniale!
aici postezi doar probleme, eu in locul tau as posta :salut TPU nu am creier, sunt un prost care joaca gta si nu a aflat ca wrestlingul e fake si am prea mic iq-ul pentru a invata o alta limba din cate vedeti nici limba materna nu o stiu foarte bine cine imi recomanda o moarte simpla si lipsita de durere.
macar ce am spus eu sus e o intrebare...ACTA dorea sa fereasca netul de prosti ca tine a pierdut bineinteles dar tu tot un prost ramai voi propune stergerea contului tau pe TPU

| Kristii explică (pentru kaz3):

Mai...,unde te doare pe tine ce am scris eu?