| Mistiss a întrebat:

Salut Toti Pentru Unu! Intrebarea este pentru cine se joaca jocuri pe facebook. Jocul se numeste Disney City Girl si vreau sa-mi i-au un apartament nou.Este ceva legat de munca si acolo este un lacat si scrie: Requires 2 Promotions. Prin aceasta intrebare vreau sa va zic cum imi iau apartamentul cel nou. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| AlexaDramaQueen a răspuns:

La un anumit nivel nu mai stiu la care ( eu sunt la 23 ) o sa ai o cerinta : sa cumperi casa si dua ce faci aceea cerinta o sa ai voie sa iti cumperi celelalte case cand ai destui bani si chei