| StefanTeodor a întrebat:

Aș vrea să achiziționez GTA V, dar înainte de asta aș vrea să știu dacă îmi va merge bine. Am un laptop Asus cu următorele specificații:
Processor: AMD A4-5100 APU with Radeon(TM) HD Graphics 1.55 GHz
Installed memory (RAM): 8.00 GB (7.44 GM usable)
System type: 64-bit Operating System, x64-based processor
Nu știu placa video, nici nu știu unde aș putea să o găsesc, dar cred că s-ar încadra și ea.

Aceste fiind spuse aș dori o opinie/părere dacă mi-ar funcționa binișor( cu setările pe low) fără prea mult lag, să se poată juca fără să ma deranjeze lag-ul, și mai vreau să-mi spune-ți dacă și online se va comporta ok.

Mulțumesc pentru atenție, dau fundă!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Uita de GTA 5, nu o sa mearga!

| StefanTeodor explică (pentru lpavel):

Dar crezi că cs go ar merge?

| lpavel a răspuns (pentru StefanTeodor):

Cred ca da...

| StefanTeodor explică:

Dar crezi că cs go ar merge?thinking