| Gabytu2002 a întrebat:

acum 10 minute am descărcat jocul Half Life Episode One, bun, acest fișier are dimensiunea de 10 GB, eu l-am descărcat în 2 părți, aveți idee cum îl pot instala? Este un,, Setup,, în ambele fișiere, țin să mențin că aceste 2 fișiere sunt de tip WinRaR. Nu prea înțeleg cum aș putea face, mă puteți ajuta voi vă rog?

Răspuns Câştigător
| TheCrusader a răspuns:

Ruleaza doar un setup ca stiu ele ce sa faca. Nu dezarhiva nimic.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Le dezarhivezi pe amandoua in acelasi folder si apoi dai pe setup.