| HourMind a întrebat:

Acum 2 ani m-am gandit sa imi pun numele de Youtube Faboty,nu ma intrebati de la ce vine si nu stiu daca sa il schimb avand in vedere faptul ca toata lumea ma stie ca Faboty,pana si la scoala ma striga asa,voua vi se pare fain numele? Si daca tot e niste nume pe care sa le pun pe discord sau pe alte jocuri,daca e sa il schimb sau sa fa un cont secundar sau ceva de genu, eu m-am gandit la RedSnow(si abia acum am vazut ca e o piesa pe numele asta)

1 răspuns:
| Ale5184 a răspuns:

Pastreaza numele, mai ales ca altii te stiu deja dupa numele asta