| cazacdenis a întrebat:

..Acum 2 zile mi-am luat Metin2AP si azi cand vroiam sa intru imi dai eroarea asta,, Dezarhivarea nu a reusit.Fisierul nu a putut fi descarcat (URL/metin2apocalypse.config.xml.Error Code 0 Status 404 Configuratia nu a putut fi deschisa din remote" deci ce trebuie sa fac :'(?

11 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

We trebuie sa intrii in fisier la el si te baga direct nu intrii prin patch

| Helper01 a răspuns:

Transforma metinul in enstenxie.batwinking
Funda
?

| cazacdenis explică (pentru Helper01):

Care fisier din folder? ai putea sa imi dai un tutoial ceva

| Helper01 a răspuns (pentru cazacdenis):

Daca nu stii reinstaleaza metinul si pune-l in program files din local disk Cwinking

| Helper01 a răspuns (pentru Helper01):

Funda?

| cazacdenis explică (pentru Helper01):

K mersi acum incerc

| Helper01 a răspuns (pentru cazacdenis):

Bafata
funda daca ti-a mers pls

| cazacdenis explică (pentru Helper01):

Rahat nu merge altceva?

| Helper01 a răspuns:

Ai reusit?

| cazacdenis explică (pentru Helper01):

Nu

| Helper01 a răspuns (pentru cazacdenis):

Probleme in sys 32
sau unele fisiere sunt corupte
verifica cfgul mtului daca e setat pe setarile bune(ale laptopului)Fundă?