| Anonim420420 a întrebat:

acum 6 luni mi-am instalat windows-ul la un service (10), si ieri am primit un mesaj de tipul "Your license will expire soon " care tot insita. m-am uitat pe Youtube si am oprit din services.msc niste chestii, si acum primesc de 2 3 ori cand pornesc pc, cum opresc permanent acest mesaj? ar merge un activator permanent? daca da doresc link, dau funda!

1 răspuns:
| Dennisz a răspuns:

In primul rand, aici nu incurajam pirateria!
In al 2-lea rand, la nici un service nu vei primi o licenta originala Windows, deoarece este foarte costisitor pentru ei. Acestia procedeaza la fel cum vei proceda tu, adica cu activatoare.
Iar pentru link, te rog sa ma contactezi in privat.
O zi buna.