| Zabaleste a întrebat:

Salut tpu.Acum cateva saptamani mi-am cumparat un ps4 de la un prieten, el l-a cumparat acum 3 luni. Faza e ca el are un cont facut cu ps plus platit, si nu stiu daca sa sterg contul acela, adica eu mi-am cumparat jocuri de pe store cu cardul meu pe contul lui el are acces la jocuri sau doar eu? Mai pe scurt daca el a vandut ps4 contul lui are acces la jocurile pe care mi le cumpar eu acum?

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Nu are acces la jocurile tale, numai ca acel cont este pe numele lui si poate sa inchida cand vrea contul